Mali poszukiwacze


Mali poszukiwacze to interaktywny, edukacyjny spektakl dla dzieci, pełen zagadek, tańca i iluzji. Małych uczestników angażujemy na każdym jego etapie. Projekt, w którym dzieci odgrywają bardzo ważną rolę - wpływają na przebieg fabuły.

Najmłodszych widzów odwiedzą trzej przyjaciele: Karoliusz, Teodor i Zahary. Jeden z nich to psotnik i dowcipniś, dlatego postanowił się schować zostawiając poszukującym go dzieciom serię łamigłówek i zadań. Żaden z maluchów nie pozostanie obojętnym, bo to od nich zależeć będzie jak potoczy się scenariusz tego szalonego, pełnego humoru i nauki spektaklu. Misja warta będzie zachodu, bowiem w scenie finałowej zaprezentujemy niesamowity pokaz iluzji. Pobudzamy dzieci do działania, kreatywnego myślenia, uczymy poprzez zabawę. Zachęcimy najmłodszych do rozwijania kompetencji miękkich, umiejętności twórczego myślenia, czy proaktywnej postawy, a zadaniami o charakterze taneczno-ruchowym rozwiniemy ich umiejętności koordynacyjne.

Oferta dla jednostek pedagogicznych

Cele projektu:

 • rozwój zdolności twórczych oraz kreatywności dziecka
 • rozwój proaktywnej postawy
 • zwiększenie komunikatywności dziecka oraz kompetencji emocjonalnych i społecznych
 • praca nad koordynacją ruchową
 • wspomaganie procesu nauki pisania i czytania
 • umiejętność pracy w określonym czasie
 • wzrost poczucia własnej skuteczności
 • nastawienie na wspólny cel
 • lepsze radzenie sobie ze stresem i emocjami

Metody i formy pracy:

 • ćwiczenia z motoryki dużej i małej
 • rytmika, ćwiczenia słuchowe
 • praca z oddechem
 • ćwiczenia koncentracji uwagi
 • ćwiczenia arteterapeutyczne
 • ćwiczenia rozwijające twórcze myślenie
 • ćwiczenia grafomotoryczne
 • praca indywidualna oraz grupowa

Istnieje możliwość personalizacji i dopasowania do przestrzeni.

Zapytaj o wycenę: art@artmovement.pl

Adres Termin Godzina Kup bilet
Nowe terminy wkrótce!

Warning: include_once(./../inc/mali-poszukiwacze/slider.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/srv55718/domains/kids.artmovement.pl/public_html/view/mali-poszukiwacze.php on line 129

Warning: include_once(): Failed opening './../inc/mali-poszukiwacze/slider.php' for inclusion (include_path='.:/usr/local/customphp/pear:/tmp') in /home/srv55718/domains/kids.artmovement.pl/public_html/view/mali-poszukiwacze.php on line 129
Dla kogo: dzieci w wieku 4-7 oraz 8-10 lat
Wielkość grupy: około 45 dzieci
Czas trwania: około 70 minut
Reżyseria: Marcin Mroziński
Obsada:
Teodor - Piotr Choma (aktor)
Karoliusz - Damian Spętany / Filip Piestrzeniewicz (iluzjonista)
Zahary - Marcin Mroziński (tancerz, choreograf)
Zosia - Zofia Rzepnikowska (tancerka)

Uwaga: Szanowni Państwo, ze względu na nietypową formułę spektaklu, a co za tym idzie nietypowo zaaranżowaną przestrzeń widowni, zachęcamy Państwa do wzięcia obuwia na zmianę.

Projekt rekomendują:

Monika Just – dr nauk społecznych w zakresie pedagogiki twórczości, licencjonowany superwizor treningu twórczości Polskiego Stowarzyszenia Kreatywności, partner merytoryczny Wydawnictw Szkolnych i Pedagogicznych oraz Akademii Twórczego Nauczyciela. Wykładowca Uniwersytetu Łódzkiego i Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi

Przeczytaj rekomendację

Agnieszka Skowrońska – nauczyciel edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej

Przeczytaj rekomendację

Edyta Fornalik - pedagog specjalny, nauczyciel edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej w warszawskich szkołach, wieloletni wychowawca klas młodszych i pedagog współpracujący z Akademią Pedagogiki Specjalnej w Warszawie.

Przeczytaj rekomendację
Twórca Art Movement KIDS: Marcin Mroziński

Mój udział w programie „You Can Dance - po prostu tańcz”, finał i późniejszy wyjazd do Kanady były tylko początkiem. Doświadczenie zawodowe zebrane m.in.: przy wieloletniej współpracy z Cirque Du Soleil, współtworzeniu widowiska w Las Vegas czy tworzeniu show na największy wycieczkowiec świata, rozbudziło we mnie chęć zaoferowania polskiemu widzowi czegoś więcej - wyeliminowania granicy między sceną a publicznością. Po sukcesach realizacji dla młodzieży i dorosłych, postanowiłem przygotować interaktywny spektakl dla dzieci. Scenariusz tego edukacyjnego, a zarazem rozrywkowego projektu powstał we współpracy m.in. z dr nauk społecznych w zakresie pedagogiki twórczości - Moniką Just.

Polecają nas m.in: